Najczęściej zadawane pytania

Obsługa zgłoszeń błędnych danych w certyfikacie 1 pytanie
 • Nie doszedł do mnie mail o nowym zgłoszeniu błędnych danych

  Aby nie spamować wiadomościami mailowymi, w przypadku wielu zgłoszeń, wiadomość z podsumowaniem jest wysyłana maksymalnie raz na 24h. 

  Jeśli nowe zgłoszenia błędnych danych nie zostaną obsłużone, to po upływie 24h od ostatniej wiadomości zostanie wysłany mail z informacją o liczbie oczekujących zgłoszeń.

  Wszystkie zgłoszenia są natomiast od razu widoczne w aplikacji, po zalogowaniu się – na liście certyfikatów pojawia się stosowny komunikat oraz w menu widoczna jest żółta kropka przy pozycji „Certyfikaty”.

Plan i płatności 1 pytanie
 • Czy subskrypcję można anulować w dowolnym momencie? Czy jest jakaś umowa?

  Subskrypcja jest zawierana na wybrany okres, zgodnie z cennikiem (np. miesiąc, rok). Nie ma umowy abonamentowej. Płatność za danych okres następuje z góry.

  Można nie przedłużyć usługi w dowolnym momencie. W przypadku braku płatności, plan zmienia się na darmowy ze wszystkimi limitami w nim obowiązującymi. Wystawione wcześniej certyfikaty są dostępne dla odbiorców bez ograniczeń.

Szablony certyfikatów 1 pytanie
 • Czy liczba szablonów certyfikatów jest liczona na miesiąc?

  Limit szablonów dotyczy wszystkich aktualnie utworzonych szablonów na koncie.

  W każdej chwili można usunąć dany szablon i utworzyć inny. Jednak po usunięciu nie będzie możliwe wystawianie nowych certyfikatów (z kolejnymi numerami) do usuniętego szablonu. Wszystkie wcześniej wystawione certyfikaty z usuniętego szablonu zachowują pełną funkcjonalność. 

Nie znaleziono pytań pasujących do wyszukiwania