Nowe funkcje – październik 2022

06.10.2022 | Aplikacja

Zobacz jakie zmiany wprowadziliśmy w aplikacji Certesto w tym miesiącu.

Nowości dotyczą głównie zarządzania szablonami oraz certyfikatami. Mamy nadzieję, że nowe funkcje jeszcze bardziej ułatwią i uprzyjemnią pracę z naszą aplikacją.

Klonowanie szablonów

Od teraz możesz bardzo szybko utworzyć kopię szablonu ze wszystkimi jego ustawieniami. Wystarczy, że na liście szablonów wybierzesz opcję z dodatkowego menu (oznaczonego trzema kropkami).

Statystyki na liście szablonów

Rozbudowaliśmy widok listy szablonów o podstawowe informacje dotyczące liczby dodanych autoryzacji oraz liczby wystawionych certyfikatów.

Własny format numerowania certyfikatów

W edycji szablonu w zakładce „Ustawienia” dodaliśmy opcję zdefiniowania własnego formatu numeracji certyfikatów. Od teraz możesz dodać do numeracji dowolne sufiksy. Dodatkowo numerację można skonfigurować w taki sposób aby uwzględniała np. aktualny dzień/miesiąc/rok a licznik kolejnych certyfikatów był resetowany wraz z nastaniem nowego okresu.

Usuwanie certyfikatów

Dodaliśmy możliwość usunięcia wystawionego certyfikatu. Funkcja jest szczególnie przydatna w sytuacji, gdy certyfikat został błędnie wystawiony a zależy nam na zachowaniu ciągłości numeracji. Odpowiednia pozycja dostępna jest w menu na liście certyfikatów.

t

Chesz skorzystać z Certesto? Załóż darmowe konto. Bez płatności i podpinania karty. Wystarczy adres email.

Najnowsze artykuły

O nas

Certesto

Certesto

Aplikacja do automatycznego wystawiania spersonalizowanych certyfikatów i dyplomów.

Dokumenty wystawione w Certesto są unikalne i w łatwy sposób można zweryfikować ich autentyczność – dowiedz się więcej.