Strona certyfikatu

Aktualizacja: 21 lutego 2023
Jesteś tutaj:
Czas czytania: 1 min.

Publiczna strona certyfikatu umożliwia weryfikację autentyczności dokumentu oraz udostępnienie go w mediach społecznościowych, czy dodanie do listy certyfikatów w portalu LinkedIn.

Zawiera ona podstawowe informacje o wystawcy (konfigurowane w ustawieniach) oraz o odbiorcy dokumentu.

Pozwala również na zgłoszenie błędnych danych w certyfikacie, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces korekty. W przypadku gdy certyfikat wygaśnie, odpowiednia informacja jest również wyświetlana na tej stronie.

Każdy certyfikat wystawiony w Certesto zawiera unikalny identyfikator, który jednoznacznie wskazuje na dany dokument. Identyfikator ten jest częścią adresu strony certyfikatu.

Identyfikator, a co za tym idzie, adres strony generowany jest w sposób losowy, więc jego zgadnięcie jest praktycznie niemożliwe.

Pobieranie pliku PDF

Przycisk „Pobierz PDF” umożliwia pobranie dokumentu w formacie PDF na lokalny dysk komputera.

Udostępnianie certyfikatu

Najłatwiej jest udostępnić certyfikat po prostu przesyłając do niego link. Dodatkowe opcje umożliwiają szybkie dodanie dokumentu do Facebooka oraz do profilu na portalu LinkedIn.

Zgłaszanie błędnych danych w certyfikacie

W przypadku gdy dane w certyfikacie są niepoprawne, odbiorca może w bardzo prosty sposób zgłosić swoje uwagi. Wystarczy kliknąć w link „Skontaktuj się z wystawcą”.

W wyświetlonym oknie musi tylko potwierdzić posiadanie dostępu do adresu email przypisanego do certyfikatu:

Po potwierdzeniu adresu email, wystarczy już tylko wpisać uwagi oraz kliknąć przycisk „Wyślij”:

Czy ten artykuł jest pomocny?
Nieprzydatny 0
Wyświetlenia: 171