Dane wystawcy

Aktualizacja: 19 lutego 2024
Jesteś tutaj:
Czas czytania: 1 min.

W tej zakładce zmienisz informacje o wystawcy, które pojawiają się na stronie wystawiania certyfikatu oraz na publicznej stronie certyfikatu.

Dane podstawowe

  • Język – język danych wystawcy. Dane zostaną użyte na stronie certyfikatu wystawionego z szablonu, w którym ustawiono ten sam język.
  • Nazwa wystawcy – nazwa Twojej firmy lub szkoły, która będzie wyświetlana wraz z certyfikatem.
  • Opis wystawcy – opis Twojej firmy lub szkoły, który będzie pokazywany na stronie każdego certyfikatu. Możesz tutaj zamieścić informacje o tym, czy się zajmujesz, jakie prowadzisz szkolenia itp.
  • Logo – grafika wyświetlania na stronie wystawiania certyfikatu oraz na publicznej stronie każdego certyfikatu.
  • Adres WWW – adres Twojej strony internetowej. Na stronie certyfikatu wyświetli się wprowadzony link, tak aby osoba przeglądająca certyfikat mogła łatwo przejść na Twoją stronę.

Id organizacji w LinkedIn

Zdefiniowanie poprawnego Id organizacji LinkedIn jest bardzo istotne. Dzięki niemu, każdy certyfikat, który zostanie dodany przez kursanta do swojego profilu LinkedIn, będzie powiązany z Twoją stroną firmową.

Skąd wziąć Id organizacji? Po zalogowaniu do LinkedIn kliknij w nazwę strony w sekcji po lewej stronie:

Następnie, kiedy załaduje się panel administracyjny Twojej strony, Id organizacji możesz skopiować z paska adresu:

Jak sprawdzić czy Id organizacji jest poprawne?

Przejdź do strony dowolnego certyfikatu, następnie kliknij w przycisk „Dodaj do LinkedIn” a potem „Dodaj do profilu”. W następnym kroku otworzy się strona dodawania certyfikatu do Twojego profilu. W zaznaczonym polu możesz sprawdzić, czy certyfikat zostanie powiązany z Twoją stroną firmową:

Adres email do pomocy/wsparcia

Jest to adres, który będzie dodawany do wszystkich maili wysyłanych z Certesto w Twoim imieniu (certyfikaty, informacje o zmianie danych certyfikatu itp.), w polu „Odpowiedz do”. Dzięki temu, jeśli adresat wiadomości wybierze w programie pocztowym opcję „Odpowiedz”, to jego wiadomość trafi bezpośrednio na tą skrzynkę mailową.

Upewnij się, że podany adres mailowy jest poprawny i ma do niego dostęp osoba zajmująca się obsługą zgłoszeń od kursantów.

Czy ten artykuł jest pomocny?
Nieprzydatny 0
Wyświetlenia: 50